ما،کی هستیم؟

شرکت آبرام(آب راهبر محاسب)

امروزه سلامت آب در کشور به مساله ای تبدیل شده که بیشتر از گذشته قابل تامل است. چرا که وقوع بحران ها و فجایع زیست محیطی نه تنها محیط معیشتی موجودات زنده پیرامون را تهدید میکند، بلکه حیات نسل های آتی را هم تحت الشعاع قرار می دهد. چرا که بقای بشر در گرو همزیستی مسالمت آمیز با منابع آبی و طبیعت است و بهره برداری بی رویه از منابع آبی موجب شده تا استفاده از این نعمت الهی با بحران رو به رو  گردد. ما، گروهی از فارغ التحصیلان ممتاز مهندسی عمران-آب و فاضلاب دانشگاه شهید بهشتی بر آن شدیم تا رسالت خود را در حراست از این نعمت الهی به انجام رسانیم لذا اقدام به تاسیس واحد فناور آبرام نموده.

گروه مهندسی آبرام متشکل از گروهی از فارغ التحصیلان نخبه و اساتید دانشگاه شهید بهشتی واقع در مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی می باشد که فعالیت های  این شرکت با رویکرد انجام پروژه های آزمایشگاهی آب و فاضلاب و پایش آلاینده های محیطی در کشور توسط متخصصان داخلی است و از تاسیس  تاکنون  فعالیت های ارزنده ای داشته است. در حال حاضر با  برخورداري از کارشناسان مجرب و با بهره گيري از اندوختـه  علمي، دانش فنـي و تجارب کارشناسان کارآمد توانسته است پروژه های مختلفی را به سرانجام برساند.

چشم انداز این شرکت با بهره گیری از نخبگان ارزشمند کشور ، حرکت به سمت بهسازی و بهره وری و اثر بخشی سیستم آب وفاضلاب کشور میباشد که امروزه اهمیت و حساسیت بسیار آن در زمینه های مختلف از جمله  مدیریت مصرف آب و مدیریت توزیع آب کشور است…از جمله اهداف ما این است که ضمن تلاش برای حل مشکلات مختلف کشور و همگام سازی سرعت رشد ایران با استانداردهای جهانی، امکان استفاده ارزان قیمت از تکنولوژی های روز دنیا را نیز برای کشور عزیزمان فراهم کنیم تا آنها نیز لذت زندگی در دنیای مدرن را تجربه کنند . ما بر این باوریم که ظرفیت جوانان و دانشمندان کشور ما به گونه ای ست که میتوانیم به زودی ایران عزیز را در قله های علم و تکنولوژی دنیا ببینیم . در این راستا دست شما را برای هر گونه همکاری با یکدیگر به گرمی میفشاریم و از شما دعوت میکنیم تا در انجام این وظیفه مهم با ما همراه باشید… اطلاعات تماس و آدرس آزمایشگاه آب به شرح زیر است :

آدرس آزمایشگاه آب:

تهران،ولنجک،بلوار دانشجو،دانشگاه شهید بهشتی، مرکز نوآوری و رشد واحدهای فناور، طبقه همکف، شرکت آبرام(آب راهبر محاسب)

مسیر های دسترسی به آدرس آزمایشگاه آب:

 از بی آی تی اتوبان چمران(پایانه شهید افشار-پایانه جنوب):

 ایستگاه نمایشگاه، میدان دانشگاه، دانشگاه شهید بهشتی، بالاتر از مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی، رو به روی دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی،مرکز نوآوری و رشد واحد های فناوری دانشگاه شهید بهشتی، طبقه همکف، شرکت آبرام (حدود 800 متر) ، آدرس آزمایشگاه آب

از پارک وی:

سوار شدن به تاکسی های دانشگاه شهید بهشتی در پل پارک وی، پیاده شدن در درب دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی، پیمودن مسیر تا  درب مرکز رشد واحد های فناوری، طبقه همکف، شرکت آبرام(آب راهبر محاسب) (حدود2.5 کلیومتر)

محدودیت های دسترسی:

شرکت در محدوده طرح زوج و فرد یا طرح ترافیک قرار ندارد.

ساعات کار:

از شنبه تا  چهارشنبه از 9تا 17

پنج شنبه و تعطیلات با هماهنگی قبلی با شماره 09390391606

آدرس آزمایشگاه آب

آدرس آزمایشگاه آب

تلفن تماس ما:

22419409(021)

09390391606

شماره فکس:

43854568(021)

ایمیل آدرس آزمایشگاه آب:

abramteam@gmail.com

abram@rsbu.ir


Translate »